نگارش مقاله ISI مدیریت

مشاوره انجام مقاله isi مدیریت پویا مشاور

مشاوره و نگارش مقاله isi مدیریت :

مقاله نویسی در رشته مدیریت

رشته ی مدیریت از پرطرفدارترین رشته های دانشگاهی خصوصا در دوره ی تحصیلات تکمیلی می باشد. این رشته دارای گرایش های متعددی می باشد که همین تنوع در گرایش ها باعث به وجود آمدن حوزه های جذاب تحقیقاتی در این رشته شده است.

مقالات رشته ی مدیریت در سطح isi در پایگاه های علمی دارای تنوع دوچندانی نسبت به دیگر رشته ها می باشد و نگارش این مقالات کاری دشوار است. دانشجویان رشته ی مدیریت در گرایش های مختلف معمولا سعی دارند برای تقویت رزومه ی خود، بالا بردن نمره دفاع پایان نامه و امتیاز بالای مقاله isi مدیریت در مصاحبه ی دکتری، چند مقاله را در زورنال های معتبر بین المللی چاپ کنند. برای اطلاع از گرایش ها و زمینه های تحقیقاتی به صفحه ی مشاوره انجام پایان نامه مدیریت مراجعه کنید.

پویا مشاور با پژوهشگران حرفه ای فارغ التحصیل دکتری از دانشگاه تهران و دانشگاه شهید بهشتی، میتواند به شما در نگارش مقاله isi مدیریت به زبان فارسی و انگلسی راهنمایی و یاری برساند.

خدمات و ویژگی های پویا مشاور برای انجام مقالات isi مدیریت عبارتند از :

نگارش، راهنمایی و مشاوره برای نوشتن مقاله ISI مدیریت در پویا مشاور
 • ارایه موضوع و زمینه های جذاب و نوآورانه جهت نگارش مقالات isi
 • نگارش و اکسپ مقاله isi مدیریت به صورت کامل
 • ترجمه ی تخصصی مقالات مدیریت جهت چاپ در مجله های  isi
 • آموزش و توضیح مقاله ی نگارش شده و رفع سوال های دانشجو توسط پویا مشاور
 • تعهد بالا نسبت به زمان
 • نگارش، مشاوره، راهنمایی و آموزش مقالات isi مدیریت
 • استخراج مقاله از پایان نامه مدیریت نگارش شده بر اساس فرمت مجلات isi

دانشجویان و فارغ التحصیلان گرامی تحصیلات تکمیلی رشته مدیریت میتوانند از طریق پر کردن فرم زیر درخواست خود را برای نگارش و اکسپ مقاله isi مدیریت و دیگر خدمات ثبت کنند و یا میتوانند به واتساپ ۰۹۳۵۴۹۴۱۴۳۴ پیام بدهند.

امیدواریم در پویا مشاور بتوانیم با شما در انجام مقاله isi مدیریت تان همکاری کنیم.

نام و نام خانوادگی *

رشته و گرایش *

شماره تماس *

ایمیل *

نحوه آشنایی با ما

پیام شما

یکی از مهم ترین عوامل ریجکت شدن مقالات isi مدیریت کیفیت پایین ترجمه می باشد. اولین چیزی که ادیتور ژورنال پس از دریافت مقاله ی شما به آن توجه میکند، نوع بیان، روانی و استفاده ی به جا از لغات تخصصی و ترجمه ی صحیح ان ها می باشد. در صورتی که حتی یکی از بخش های مقاله دارای لغات تخصصی نابجا و غیر معمول و یا ترجمه ی رباتیک و غیر تخصصی باشد، مقاله حتی به پروسه ی داوری نمیرسد و توسط ادیتور اصلی ژورنال ریجکت (دسک ریجکت) می شود. 

فرآیند مقاله نویسی و ترجمه مقاله isi مدیریت پویا مشاور

یکی از مهم ترین نکات در نگارش مقالات isi این است که مقاله از اول انگلیسی نگارش گردد و یا در صورت عدم توانایی نگارش مقاله به انگلیسی، به فارسی بر اساس استایل ژورنال های isi مدیریت نگارش گردد و پس از آن توسط متخصص و پژوهشگر دکتری رشته مدیریت ترجمه تخصصی شود. 

در بسیاری از موارد دیده می شود، دانشجویان کار مقاله isi خود را به مترجمان غیرتخصصی و عمومی میدهند، و این کار باعث ترجمه ی نادرست لغات تخصصی، ترجمه ی نادرست قسمت های مربوط به روش کار و … می شود. موسسه پویا مشاور از برترین موسسه های نگارش مقاله isi مدیریت می باشد و با داشتن پژوهشگرانی از بهترین دانشگاه های کشور انواع خدمات مربوطه را ارایه میکند.

یک مقاله isi مدیریت از چندین بخش تشکیل شده است که در ادامه به معرفی مختصر آن ها می پردازیم.

بخش اول مقالات isi مدیریت (چکیده)

در این بخش چکیده و خلاصه ای از مقاله آورده میشود، که در بعضی از ژورنال ها ساختاریافته و در بعضی غیر ساختاریافته می باشد.

بخش دوم (مقدمه)

در این بخش مواردی چون دلیل انتخاب موضوع، اهمیت و ضروت تحقیق، نوآوری و … آورده می شود.

در این فصل به روش اجرای تحقیق،روش آنالیز داده ها و کلیه ی ابزارها و روش های مورد نیاز برای انجام تحقیق پرداخته می شود. دانشجویان در این فصل نرم افزارهای تحلیلی خود در نگارش مقاله مدیریت، که برای تحلیل داده های کمی یا کیفی و یا آمیخته ی خود استفاده کرده اند را معرفی میکنند و به معرفی جامعه آماری خود می پردازند.

بخش چهارم مقاله isi مدیریت (روش تحقیق)

این بخش به نوع داده، روش جمع اوری، توضیح سنجه های متغیرهای مقاله و نوع تحلیل و … پرداخته می شود.

در این فصل از نگارش مقاله isi مدیریت، به نتایج و خروجی های نرم افزار به تفکیک درون شکل ها و جداول توضیح داده می شود. 

بخش ششم مقاله isi مدیریت (بحث و نتیجه گیری)

به جرات میتوان گقت مهم ترین بخش مقاله می باشد که داوران روی ان تمرکز زیادی دارند. بنابر این پویا مشاور برای نگارش مقاله isi مدیریت، به این بخش اهمیت زیادی میدهد. در این بخش به نتیجه گیری های مرتبط با تحقیق پرداخته می شود و با تحقیقات پیشین مقایسه ای انجام می شود. باید در ایجا داوران را متقاعد کنیم که از چه لحاظی به ادبیات موجود اضافه کرده ایم و همچنین پیشنهادات کاربردی در مقالات مدیریت را ارایه کنیم.

در این بخش به بیان محدودیت هایی که در حین انجام تحقیق مواجه بوده ایم می پردازیم و بر اساس این محدودیت ها به پزوهشگران آتی پیشنهاداتی را جهت ادامه ی تحقیق حاضر ارایه میکنیم.

آنچه در بالا گفته شد، تنها بخش های اصلی و کلی یک مقاله isi  می باشد، که هر کدام از این بخش ها شامل زیربخش ها و ترتیب های خاص خود هستند. ما در پویا مشاور به خوبی ساختار و بخش بندی نگارش مقالات مدیریت را رعایت میکنیم.

اهمیت مقاله isi مدیریت برای ادامه تحصیل در خارج از کشور همچینن مصاحبه ی دکتری

مقاله isi مدیریت اپلای و ادامه تحصیل خارج از کشور و مصاحبه ی دکتری مقاله مدیریت پویا مشاور

همانطور که میدانید این روزها فکر ادامه تحصیل در خارج از کشور تقریبا در سر اکثر دانشجویان، خصوصا دانشجویان تحصیلات تکمیلی میباشد. توجه داشته باشید که :

 • در بسیاری از دانشگاه های معتبر دنیا فرآیند پذیرش بسیار سخت و رقابتی می باشد و باعث می شود که بسیاری از دانشجویان در این پروسه نتوانند به دانشگاه دلخواه خود راه پیدا کنند.
 • یکی از مواردی که توسط کمیته ی پذیرش دانشگاه همیشه به طور خاصی چک می شود رزومه ی تحقیقاتی و تعداد و نوع مقالاتی است که متقاضی در زمینه ی رشته ی خود نگارش و پذیرش گرفته است.
 • این کمیته ها به کسانی که مقاله isi مدیریت چاپ کرده اند به چشم دیگری نگاه میکنند و آن ها را در اولویت انتخاب برای پذیرش در دانشگاه قرار میدهند.
 • قطعا هرچه تعداد مقاله بالاتر و نوع مقاله معتبرتر باشد به پذیرش هر چه راحت تر متقاضی در دانشگاه کمک میکند.
 • داشتن مقاله isi مدیریت در مصاحبه ی دکتری، بالاترین امتیاز که معادل ۷ امتیاز می باشد را دارد. با داشتن آن ها میتوان راحت تر در مصاحبه ی دکتری موفق بود و از دیگر متقاضیان دکتری از لحاظ امتیازی بسیار بالاتر رفت.

اضافه کردن نام در مقاله isi مدیریت در حال نگارش :

موسسه پویا مشاور در بسیاری از موارد مقالات isi در حال نگارش را به صورت اشتراکی و با مشاکت دانشجویانی که قصد دارند در نگارش یک مقاله isi مدیریت شرکت کنند، با رضایت همه ی نویسندگان دخیل میکند و نام آن ها را بر اساس اولویت و درصد انجام کار به ترتیب از نفر اول تا چهارم اضافه میکند.

برای اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره تماس ۰۹۳۵۴۹۴۱۴۳۴ تماس بگیرید یا از طریق فرم تماس با ما که در زیر آورده شده، به ما پیام بدهید. خوشحال میشویم با شما در نگارش مقاله مدیریت همکاری کنیم.

نام نویسنده در نگارش و مشاوره و انجام مقاله isi مدیریت پویا مشاور

نام و نام خانوادگی *

رشته و گرایش *

شماره تماس *

ایمیل *

نحوه آشنایی با ما

پیام شما